Кутик металевий

Сталевий кутик – різновид металопрокату з профілем Г-подібної форми. Область застосування цього прокату надзвичайно широка. Кутик використовується в будівництві, машинобудуванні, суднобудуванні і в багатьох інших сферах, де потрібно створювати каркасні елементи підвищеної міцності.

Цей прокат має чудові експлуатаційні характеристики, Він стійкий до деформацій, має високу міцність, стійко переносить атмосферну корозію, має практичну і досить легку конструкцію.

Ви можете купити кутик зі сталі з доставкою. Ми працюємо по всій Україні.

Типи, різновиди, класифікація

Компанія «МИР» пропонує кутик з наступних марок сталі:

 • 3ПС
 • СТ3СП5
 • 09Г2С12

Перші два варіанти металу відносяться до категорії вуглецевих конструкційних звичайної якості. Вони чудово підходять для конструкцій зварного і клепаного типу, а також їх цілком можна поєднувати і з болтовим кріпленням.

Сталь 09Г2С12 відноситься до категорії нержавіючих підвищеної міцності. Метал є низьколегований. Кутик із нержавіючої сталі використовують при створенні відповідальних конструкцій, які експлуатуються в умовах підвищеної вогкості або під відкритим небом. Сталь чудово витримує ударні навантаження і може використовуватися в умовах підвищеного тиску.

Всю серію кутика можна класифікувати за наступними критеріями:

 1. За методом виготовлення:
 • Гарячекатаний
 • Гнутий

Гарячекатаний профіль має високу міцність, такий кутик в 7,5 разів міцніше гнутого прокату.

Гнутий кутик – це бюджетний прокат, який використовується в конструктивних вузлах, де відсутні ударні навантаження, вібрація і підвищений тиск.

 1. За типом поличок:
 • Рівнополичний
 • Нерівнополичний

Рівнополичний прокат має симетричну конструкцію. Цей кутик є універсальним. Нерівнополичні вироби мають полички різної довжини. Цей вид прокату є спеціальним. Його використовують, коли потрібно збалансувати схему механічних навантажень в межах окремо взятого конструкційного вузла.

 1. За типом сталі:
 • Вуглецева
 • Нержавіюча

Вуглецева сталь використовується в якості «рядового» будівельного матеріалу в конструкціях низького та середнього пріоритету важливості. Якщо ж необхідно облаштовувати «відповідальний» об’єкт, то краще за все купити кутик з нержавіючої сталі підвищеної міцності. Такий прокат відрізняється чудовою довговічністю. Він добре вариться і в той же час піддається кліпанню та болтовому кріпленню. З таким кутиком дуже легко і просто працювати. Він забезпечує максимально високий рівень надійності конструкційного вузла.

 1. За точністю виготовлення:
 • Звичайної точності
 • Підвищеної точності
 • Високої точності

Чим вище точність кутика, тим у більш відповідальних конструкціях він може використовуватися. Наприклад, прокат звичайної точності може застосовуватися при будівництві об’єктів загального призначення (житловий будинок), а прокат високої точності підійде для побудови конструкційних елементів мостового крана, універсальної залізничної машини або морського судна.

Що ми пропонуємо?

У компанії «МИР» можна купити сталевий кутик будь-якого типу і модифікації. В асортименті нашої продукції є вся номенклатура металевого прокату. Ми пропонуємо кутики з нержавіючої сталі. Тут ви знайдете і рівнополичний, і нерівнополичний прокат з різними показниками товщини стінок.

Кутик з нержавіючої сталі може бути мірної і немірної довжини. Якщо необхідно, ви можете скористатися нашими послугами з нарізки прокату. Крім цього, можна замовити змащення кутика нейтральним консерваційним мастилом.

У нас можна купити кутик з нержавіючої сталі з доставкою в будь-яке з міст України. Чекаємо на Вас!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості