Прокат товстолистовий

Товстолистове залізо – широка серія сталевого прокату, яка призначена для потреб будівельної галузі. Товстолистовий метал добре себе зарекомендував при створенні несучих будівельних конструкцій, опорних елементів для великогабаритного устаткування, а також для виготовлення корпусних деталей різних машин.

Цей матеріал дозволяє створювати якісні зварні шви, а також його можна фіксувати болтовим кріпленням і заклепками.

Зверніть увагу, скільки коштує сталь товстолистова, ціна позначена в каталозі прокату.

Класифікація

Товстолистовий прокат можна класифікувати за такими характеристиками:

  1. Товщина листа:
  • 4-160 (мм)

Сортамент від 60 (мм) і вище належить вже до класу заготівельних плит, які найчастіше використовуються в машинобудуванні, при створенні корпусних деталей для великогабаритного устаткування.

  1. Форма поставки:
  • Рулон
  • Рубаний у розмір лист

Рулонне залізо використовує товщину прокату від 4 до 12 (мм). Перед використанням рулонної продукції залізо виправляється, тобто вирівнюються вигнуті частини. Виправлення може проводитися на ковальсько-пресовому обладнанні або ж на спеціальних валкових станах, так звана лінія розмотування рулонного прокату. Деякі марки вуглецевої сталі звичайної якості можна піддавати після правки додатковій термообробці, щоб продукція отримала особливі експлуатаційні характеристики.

Товсті плити

Вибираючи товстолистовий метал, потрібно обов’язково врахувати такий момент, як якість серцевини стали. У плитах товщиною від 60 (мм) і вище серединний шар має невисоку якість. Справа в тому, що валки не в змозі якісно прокатати серцевину товстого листа. Тому, серединний шар плит, як правило, отримує «сирі» фізико-механічні властивості.

Але цей момент можна компенсувати під час механічної обробки плит, наприклад, на фрезерному верстаті. Виготовивши з товстої плити фасонну поверхню, виріб можна відправити на термообробку з хорошим відпалом і відпуском.

До речі, зверніть увагу, скільки коштує сталь товстолистова, ціна металу позначена в каталозі нашої продукції.

Властивості стали

У прокаті використовується сталь 3ПС. Листовий метал належить до 1-ої або 5-ої категорії міцності, на вибір замовника. Залізо 5-ої категорії міцності маркується 3ПС5. Це залізо чудової якості, можна сказати, найвищого ґатунку.

3ПС належить до класу вуглецевих сталей звичайної якості. Це залізо є найдоступнішим за ціною. Його використовують в якості «бюджетного» будівельного або конструкційного матеріалу.

Ця марка заліза є вуглецевою, але в той же час метал чудово чинить опір атмосферній корозії. 3ПС є вельми і вельми «довгоживучою» сталлю.

Найкращі властивості металу виявляються тільки при плюсовій температурі навколишнього середовища. Метал широко використовується при створенні конструкцій в захищених від морозів об’єктах. Це можуть бути якісь елементи інфраструктури всередині цеху або всередині морського судна, наприклад. Але, 3ПС5 цілком допустимо використовувати і при створенні зовнішніх будівельних об’єктів. Температура експлуатації цього прокату коливається в діапазоні від -40 до + 425 ° (С).

Товстолистовий метал з 3ПС цінується за чудову зварюваність. Залізо легко піддається зварці. Область локалізації зварювання не потрібно прогрівати, а також зварювальні шви не потребують подальшої термообробки.

Крім зварювальних з’єднань, 3ПС і 3ПС5 чудово себе зарекомендували під час клепки і болтового обтягування. Клепаний прокат цієї серії можна використовувати при створенні несучих конструкцій мостових переходів і головних балок для будівельних споруд.

Де купити сталевий прокат?

Компанія «МИР» пропонує найширшу номенклатуру товстолистового прокату. Наша продукція володіє найкращим поєднанням ціни і якості. Маючи ідеальні експлуатаційні характеристики, листове залізо належить до самого доступного вартісного діапазону.

У нас можна замовити відмінний товстолистовий метал з перетином від 4 до 160 (мм). Ми пропонуємо залізо найвищого ґатунку. У партіях немає браку, все листи мають чудовий зовнішній вигляд. При необхідності, поверхня металу може бути оброблена нейтральним консерваційним мастилом.

Замовляйте прокат з доставкою, ми працюємо по всій Україні. Чекаємо на Вас!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості