Плазмова різка металу

Різка плазмою – процес металообробки, при якому залізо піддається впливу розігрітої до +30 000 ° (С) плазми. Цей спосіб металообробки вважається одним з найефективніших, безпечних і практичних. Товщина оброблюваного металу може досягати 200 (мм). Точність обробки 1 (мм). Різка може проводитися на досить високих швидкостях.

Зверніть увагу, скільки коштує плазмова різка металу, ціна металообробки позначена в каталозі наших послуг.

Можливості та перспективи плазмової різки металу

Плазма застосовується для напівчистової різки заготовок. В якості прокату може використовуватися:

 • Листове залізо
 • Трубопровідні комунікації
 • Сортовий прокат
 • Фасонний прокат

Плазмове металорізальне обладнання дозволяє виконувати наступні технологічні операції:

 • Підрізка торця
 • Різка в розмір
 • Фігурна різка

Різка металу з використанням плазми забезпечує дуже акуратну лінію розрізу. Різ тонкий, без напливів металу і деформацій.

Якщо вам необхідна плазмова різка металу, замовити металообробку прокату ви можете в компанії «МИР».

За допомогою плазмової різки можна обробляти:

 • Чавун
 • Леговану сталь
 • Вуглецеву конструкційну сталь
 • Тугоплавкі і жаростійкі сплави
 • Кольоровий метал

За допомогою плазмової різки можна швидко і ефективно підготувати чорнові і напівчистові заготовки з будь-якого металу або сплаву. Тобто, плазмова різка металу в Дніпропетровську – це найкращий спосіб підготовки заготовок!

Процес плазмової різки

Устаткування використовує в якості ріжучого інструмента спеціальну головку з електродом і форсункою. На електрод подається напруга. Через форсунку надходить газова суміш (активна або неактивна) під тиск в кілька атмосфер. Газ переходить в стан розжареної плазми. Струмінь може подаватися на швидкості в 1500 (м / с), забезпечуючи направлений пучок неймовірно потужної енергії.

Щоб захистити оператора обладнання, струмінь плазми вилітає на відстань до 200 (мм), не більше цього.

Устаткування оснащується елементами числового програмного керування (ЧПК). Різка здійснюється в повністю автоматичному режимі. Досить завантажити в ЧПК програму координат обробки і верстат здійснить дуже точний різ заготовки.

Зверніть увагу, скільки коштує плазмова різка металу, ціна на металообробку належить до дуже-дуже доступного вартісного діапазону.

Які газові суміші є активними?

До переліку активних газів входить чистий кисень і повітря. Активні газові суміші використовуються для різки чорного металу.

Які газові суміші є неактивними?

До неактивних газів відносяться: аргон, водень, азот і водяна пара. Ці речовини використовуються при плазмовій різці легованих сталей, жароміцних і тугоплавких сплавів, а також кольорових металів.

Переваги різки плазмою

Плазмові технології металообробки вважаються найбільш економічно доцільними і ефективними. Верстатна техніка використовує мінімум часу на виконання технологічних операцій. Також, обладнання дуже економно витрачає електроенергію і газові суміші.

 • Високий ККД. Коефіцієнт корисної дії плазмової різки набагато більший, ніж у газових різаків.
 • Акуратний різ. Устаткування проводить металообробку з ювелірною точністю. Краї не деформуються і не покриваються напливами стікаючого металу.
 • Широкі функціональні можливості. Устаткування пристосоване під обробку будь-якого типу металопрокату. На плазмовому верстаті можна порізати і рейки, і двотаврові балки, і листове залізо. При цьому, техніка дозволяє здійснювати як лінійну, так і фігурну різку.
 • Високий рівень безпеки
 • Висока швидкість металообробки

Даний вид різки металу є новинкою для України. Плазма прийшла на зміну відживаючої свій вік газової різки.

Цей різновид металообробки дозволяє неймовірно швидко і ефективно торцювати прокат, здійснювати різку в розмір і проводити фігурну обробку металів. Цю техніку можна використовувати як на конвеєрі. Досить закріпити заготовку на робочому столі і ввести координати для ЧПК, все інше бере на себе автоматика.

Якщо вас цікавить плазмова різка металу, замовити металообробку можна в компанії «МИР». При замовленні прокату від 10 (т), різка металу здійснюється безкоштовно!

З ким ми співпрацюємо?

Нашими послугами користуються підприємства машинобудування, будівельні підрядники та інші організації, яким за родом діяльності доводиться мати справу з прокатом.

Ми приймаємо замовлення на порізку прокату в розмір, торцювання і фігурну різку заготовок. На нашому підприємстві проходить виготовлення на плазмових верстатах деталей для всілякого обладнання (корпусні елементи, частини матриць для ковальсько-пресової техніки, конструкційні вузли для бункерів і т.д.), елементи металевих сталевих конструкцій тощо.

Крім цього, часто таке трапляється, що замовлений прокат мірної довжини є великогабаритним для людини, тому він користується нашими послугами з плазмового різання. Наприклад, двотаврові балки по 16 (м) в довжину можуть бути дуже акуратно і швидко розсічені на частини по 4 (м). Або якщо людині необхідно листове залізо з акуратними крайками, то ми може провести торцювання необроблених країв, щоб прокат повністю відповідав вимогам наших клієнтів.

Крім цього, за допомогою плазмової різки можна виготовляти чорнові заготовки для валів і зубчастих коліс. Даний метод металообробки дозволяє дуже швидко отримати акуратний контур майбутнього виробу. При цьому, сам метал буде позбавлений зайвих напружень, оскільки плазма гарненько розігріває виріб.

Що ми пропонуємо?

Компанія «МИР» має в своєму розпорядженні чудові виробничі фонди. У нас є величезний цех для плазмової різки прокату. Тут є всі умови, щоб доводити заготовки до ідеально стану.

Наше обладнання пристосоване під роботу з будь-яким типом прокату. Ми охоче беремося за різку листового заліза, трубопровідних комунікацій, фасонного і сортового прокату.

Зробіть компанію «МИР» частиною свого бізнесу, ви залишитеся повністю задоволеними!

Обговоріть з нашим менеджером своє замовлення. Просто скажіть, скільки, коли і як порізати ваші матеріали, ми все зробимо в найкращому вигляді. При цьому, ви можете розраховувати на найвигідніші умови співпраці, якісний результат і демократичні ціни.

Звертайтеся!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості