Перевезення металу і металопрокату

Компанія «МИР» пропонує послуги з транспортування прокату. Доставка здійснюється по всій території України. При замовленні металопрокату від 10 (т), перевезення металу в межах Дніпропетровська здійснюється безкоштовно!

ВАЖЛИВО!

 1. Перевезення металопрокату здійснюється тільки після 100% оплати продукції
 2. При доставці прокату, на місці вивантаження повинен бути присутнім уповноважений приймальник. Він перевіряє комплектацію замовлення і контролює відповідність товарних позицій заявленим покупцем вимогам. Після перевірки приймальник підписує супровідну документацію.
 3. За вивантаження металопрокату відповідає замовник, ми не надаємо ні вантажників, ні стропальників, ні кранову техніку.

Методи транспортування

Логістична служба «МИР» використовує кілька видів транспорту:

 • Автомобільний вантажний
 • Залізничний

Може бути задіяний довгомірний автомобіль, який дозволяє перевозити прокат довжиною в 16 (м).

Ми пропонуємо

 • Налагоджений механізм транспортування
 • Чудову координацію доставки
 • Досвідчених водіїв екіпажу
 • Хорошу охорону вантажу
 • Кращий транспорт

Все це дозволяє компанії «МИР» дуже ефективно здійснювати доставку будь-якого типу металопрокату.

Перевезення металу курується цілим логістичним відділом. Виробничих потужностей нашого підрозділу вистачить на дуже швидку доставку навіть самих великогабаритних і об’ємних партій прокату. У нашому розпорядженні є широкий парк автомобільних поїздів, а також у нас є доступ до кращих товарних вагонів залізничного транспорту.

Процес доставки

 1. Замовник обговорює товарні позиції
 2. Складається договір. Замовник оплачує необхідний йому прокат
 3. Здійснюється виробництво металопрокату, відповідно до вимог замовника (або готується товар зі складу)
 4. Проводиться комплектація замовлення. Готуються сертифікати якості і вся необхідна супровідна документація
 5. Металопрокат відвантажується на транспорт
 6. Здійснюється перевезення металопрокату
 7. Проводиться приймання-передавання прокату, складається спеціальний акт прийому-передачі

Швидкість доставки

Час транспортування залежить від термінів комплектації партії металопрокату. Метал може відвантажуватися зі складу. В цьому випадку перевезення здійснюється в день розрахунку за товарні позиції. Якщо перевезення проводиться в межах Дніпропетровська, то транспортування займе всього 1 робочий день.

Для випадків, коли металоконструкції виробляються для замовника з нуля, тобто у відповідності з особливими вимогами до виготовлення або до термообробки, комплектація поставки може проводитися і на протязі декількох місяців. Все залежить від особливостей виробничого процесу. Терміни комплектації узгоджуються з замовником заздалегідь. Саме перевезення не займає багато часу. Металевий прокат буде доставлений по місту і області за 1 робочий день. Доставка в інші регіони України займе трохи більше часу. Терміни транспортування обговорюються з замовником заздалегідь.

З ким ми співпрацюємо?

Логістикою компанії «МИР» користуються найбільші споживачі вітчизняного металопрокату. Ми працюємо з машинобудівними підприємствами, заводами і фабриками з виготовлення металоконструкцій, будівельними організаціями, а також із міськими комунальними службами.

Ми надаємо першосортну продукцію найвищої якості. Властивості металопрокату підтверджуються спеціальними сертифікатами. Нашою продукцією охоче користуються провідні виробники металевих конструкцій і багатьох інших виробів з якісного металопрокату.

Щоб замовити перевезення металопрокату, обговоріть доставку з менеджером нашої компанії. Звертайтеся, чекаємо на Вас!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості