Газове різання металу

Газова різка металу – різновид металообробки. Процес різки здійснюється за рахунок розпеченої до високих температур газової суміші, яка подається на заготовку під тиском у вигляді струменя. Температура різки становить + 3200 ° (С), що дозволяє здійснювати обробку чавунів, сталей і сплавів підвищеної міцності.

Газова різка металу є найбільш простим і бюджетним варіантом металообробки. Для різки може використовуватися ручне або ж автоматичне обладнання. Щоб полегшити ручну працю і підвищити її якість, існує широка серія пристосувань, які дозволяють здійснювати рівний розпил по прямій лінії і кола. Автоматичні ж різаки (верстатна техніка) здатні здійснювати будь-яку різку, в тому числі і фігурну.

Ви можете дізнатися вартість різки металу газом в каталозі наших послуг. Порівняйте цінник з різкою металу плазмою.

Можливості газової різки

За допомогою газорізки можна проводить обробку будь-якого типу металопрокату:

 • Листове залізо
 • Куткова сталь
 • Двотаврові балки
 • Рейки
 • Швелера
 • Сортовий прокат

Дізнайтеся, скільки коштує різка металу газом, ціна за метр позначена в каталозі наших послуг.

Газова різка цінується своєю мобільністю. Тобто, взявши в руки різак, можна виконати обробку металу в будь-якому положенні і в будь-якій площині. Ясна річ, цей тип металообробки придатний тільки для виконання «чорнової» роботи. Високої точності газорізка не забезпечує. Але, використовуючи газовий різак, можна виконувати весь спектр технологічних операцій:

 • Підрізка торця
 • Різка в розмір
 • Фігурна різка

Даний спосіб металообробки дозволяє здійснювати різку металів товщиною до 1000 (мм). Звичайно, для виконання такої роботи необхідно задіяти спеціальний газовий різак.

Процес газорізки

Для металообробки використовується газова суміш: кисень + пропан. Крім цієї суміші може використовуватися ацетилен, бутан, аміак та ін.

Перед безпосередньою обробкою поверхні, залізо необхідно прогріти. Для цієї справи використовується один пропан. Коли заготовка прогріта, до пропану додається кисень, який продуває палаючий пропан, перетворюючись на потужний високотемпературний струмінь. Як правило, кисень подається під високим тиском (до 12 атмосфер).

До речі, ознайомтеся з цінами, вартість різки металу газом позначена в каталозі наших послуг. Порівняйте ціну з плазмовою різкою.

Якщо проводиться різка сталі підвищеної міцності, то замість кисню використовується ацетилен.

Газорізка може бути декількох типів:

 • Ручна
 • Верстатна

Використання автоматичного обладнання дозволяє підвищити точність і ефективність металообробки. Зрозуміло, верстатна техніка використовується для виконання великих обсягів робіт. Наприклад, із листового заліза потрібно вирізати кілька десятків однотипних заготовок зі складною геометрією. В інших випадках, наприклад, торцювання прокату, застосовується ручна газова різка. Для ручної різки листового заліза в розмір може використовуватися додаткове пристосування «лінійка» або спеціальні направляючі.

Що ми пропонуємо?

Компанія «МИР» здійснює широкий спектр супутніх послуг. У нас можна замовити газову різку металопрокату.

Фахівці «МИР» виконують весь спектр технологічних операцій. Наше обладнання розраховане на обробку будь-яких матеріалів. У нас здійснюється різка чавунів, вуглецевих конструкційних сталей, легованих металів, тугоплавких і жаростійких сплавів. Ми працюємо з прокатом будь-якого типу і будь-якої модифікації.

При замовленні великої партії прокату (від 10 т), газова різка металу здійснюється безкоштовно.

 Чекаємо на Вас, звертайтеся!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості