Лист низьколегований

Листове залізо із низьколегованої сталі – серія спеціального прокату із загальною часткою легуючих компонентів на рівні 2%, в той час як повноцінна легована сталь містить одного тільки хрому від 10% і вище. Зверніть увагу, скільки коштують низьколеговані сталі, купити листовий прокат можна по неймовірно демократичній ціні.

Низьколеговане залізо використовується як найкраща альтернатива дешевої вуглецевої сталі. Низьколегований прокат цінується за чудову стійкість до дії атмосферної корозії. Цей матеріал повністю придатний для зварки, клепки і з’єднання болтовим кріпленням.

Класифікація

Листовий прокат низьколегований можна класифікувати за наступними критеріями:

 1. Товщина:
 • Тонколистове залізо
 • Товстолистове залізо

Тонколистовим є прокат до 4 (мм). До групи товстолистової сталі входить прокат від 4 до 160 (мм). Залізо товщиною від 60 (мм) і вище вважається заготівельними плитами.

 1. Тип поставки:
 • Рулон
 • Стопка листів

Для рулонів використовується залізо товщиною від 1,2 до 12 (мм). Для стопок з листами може використовуватися залізо товщиною від 0,5 (мм) і вище.

Як правило, рулонне залізо вимагає правки тиском або ж на прокатно-заготівельних лініях валкового типу. У деяких випадках рулонне залізо правиться після термообробки, тобто поки гаряче.

Зверніть увагу, замовляючи прокат низьколегований, купити залізо можна з доставкою в будь-який регіон України.

 1. Точність:
 • Підвищена
 • Нормальна

Листове залізо підвищеної точності зазвичай належить до класу холоднокованих. В сортамент входять листи товщиною до 5 (мм). Якщо ж йдеться про гарячекатаний прокат, то залізо підвищеної точності створюється з товщиною до 12 (мм). Якщо гарячекатаному залізу потрібно надати відмінний зовнішній вигляд, з ідеальною поверхнею, то вже кожен аркуш додатково піддається холодній прокатці.

Замовляйте низьколеговані сталі, купити прокат можна з доставкою в будь-яке з міст України.

З яких сталей проводиться низьколегований прокат?

В основі низьколегованого заліза можуть використовуватися сталі наступних марок:

 • 09Г2С
 • 16ГС
 • 10Г2С1
 • 17ГС
 • 17Г1С
 • 14ХГС

Ці марки сталі володіють чудовими експлуатаційними характеристиками.

Галузь застосування

Дане залізо можна сміливо використовувати в умовах підвищеного тиску, а також при підвищених або знижених температурах.

З даних марок заліза виготовляються безшовні труби для пароперегрівачів котелень станцій, а також прокат для нафтопереробних заводів і комбінатів хімічної галузі.

Також, низьколегована сталь чудово себе зарекомендувала при створенні ємностей, судин і цистерн, які працюють в умовах високого тиску.

Крім цього, низьколегована сталь часто використовується в будівництві, машинобудуванні, авіа- і суднобудуванні. З цього матеріалу можна створювати несучі конструкції будівель, корпусну обшивку для різних агрегатів, деталі машин, а також елементи виробничої та цивільної інфраструктури.

Низьколеговане залізо має чудові характеристики. Цей метал дуже і дуже довговічний. Його можна використовувати навіть при створенні «відповідальних» конструкцій.

Що ми пропонуємо?

У нас можна замовити листовий прокат низьколегований стандартних і нестандартних розмірів. У компанії «МИР» ви знайдете всю номенклатуру низьколегованого листового заліза. Якщо у вас є якісь особливі вимоги до якості виготовлення прокату або до термообробки продукції, то ми зможемо виготовити залізо за погодженням із замовником. Звертайтеся!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Переваги роботи з нами