Лист низьколегований

Листове залізо з низьколегованої сталі являє собою спеціальний прокат, в якому вміст легуючих компонентів всього 2%, в порівнянні з повноцінною легованої сталлю, вміст хрому в якій від 10% і більше. У компанії ТД «МИР» низьколегований листовий прокат можна придбати за привабливою вартістю.

Використовується сталь листова низьколегована в якості оптимальної альтернативи дешевій вуглецевої сталі з недостатньо якісними параметрами. Перевагами низьколегованих виробів виступають відмінна стійкість до впливу корозії, придатність для зварки, клепки і болтової фіксації.

Категорії низьколегованого прокату

Низьколегований листовий метал поділяється за такими критеріями:

● по товщині: тонколистовий і товстолистове залізо. До першої категорії відносяться вироби до 4 мм. До другої групи входить продукція 4-160 мм. Металопрокат товщиною від 60 мм відноситься до категорії заготовок; 

● тип поставки: в рулонах або стопках листів. Для рулонів застосовується залізо товщиною 1,2-12 мм. У стопки складається лист низьколегований товщиною від 0,5 мм, він потребує виправлення тиском або на прокатно-заготівельних конвеєрах валкового типу. У деяких випадках рулонне залізо коригується після термообробки в гарячому стані; 

● точність: стандартна або підвищена. Високоміцне листове залізо відноситься до категорії холоднокованих, в асортименті покупці мають можливість підібрати листи товщиною до 5 мм. Щодо гарячекатаного прокату, пропонуються листи металеві підвищеної точності до 12 мм. Якщо таке залізо має бути приведене в бездоганний вигляд, з ідеально рівною поверхнею, тоді кожен аркуш піддають допоміжної холодної прокатки.

Металобаза Торговий дім «МИР» пропонує придбати в широкому асортименті низьколегований лист, який має унікальні конструкційні властивості, відрізняється високою якістю і великими сферами застосування в різних галузях. Придбати прокат можна з оперативною доставкою по Дніпру, Києву, Харкову та іншим регіонам України.Серед марок низьколегованої сталі представлені: 09Г2С, 16ГС, 10Г2С1, 17Г1С, 14ХГС. Вироби відрізняються високими експлуатаційними властивостями.

Сфера застосування

Жароміцна низьколегована сталь, виготовлена ​​строго по ГОСТу, може використовуватися в умовах підвищеного тиску, при значних перепадах температурного режиму. З таких марок виробляються безшовні трубопроводи для паронагрівачів котельних станцій, прокат для нафтопереробних і хімічних фабрик. Також низколегована сталь підтвердила ефективність при формуванні ємностей, судин і баків, що піддаються високому тиску. 

Крім цього, застосування металу листового доцільно в будівництві, машинобудівній галузі, авіабудівній, суднобудівній сферах. З даного матеріалу можна формувати несучі конструкції багатоповерхових будівель, корпусну обшивку для промислових комплексів різноманітного призначення, елементи машин, деталі виробничої та цивільної інфраструктури.Залізо з маркуванням «низьколегованих» характеризується міцністю, які були підтверджені в результаті інструментальних тестів і випробувань. Метал розрахований на тривалий термін експлуатації, він не піддається деформації і корозійному впливу.Його допускається застосовувати навіть при будівельних роботах на «відповідальних» майданчиках і будівлях.

Як замовити низьколегований прокат?

На сайті компанії group-mir.com.ua представлений листовий прокат стандартних і нестандартних розмірів. У Торговому домі «МИР» замовникам пропонується повна номенклатура листового заліза, також професіонали можуть виготовити залізо за погодженням з клієнтом з бажаними характеристиками для певних умов експлуатації.

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості