Труба гарячекатана

Безшовний прокат – різновид трубопровідних комунікацій, які відрізняються підвищеним рівнем міцності. Безшовні труби застосовуються в найвідповідальніших і важливих інженерних системах, де діють високі показники тиску і температури. Також, металопрокат цієї серії чудово спрацьовується з хімічно агресивними середовищами.

Компанія «МИР» пропонує добірні труби сталеві безшовні гарячодеформовані, сортамент увібрав в себе найкращі варіанти металопрокату.

Відмінні експлуатаційні характеристики безшовного прокату обумовлені відсутністю в комунікаціях зварного шва. Як правило, шовні з’єднання є «ахіллесовою п’ятою» для будь-якого виду труб. Так як прокат не має вразливостей, безшовні комунікації можна сміливо задіяти навіть в системах з екстремальними показниками тиску і температури. Деякі варіанти цього прокату здатні функціонувати з тиском в кілька сотень атмосфер.

Зверніть увагу, скільки коштує труба сталева безшовна, ціна за метр прокату позначена в каталозі наших металовиробів.

Класифікація

Модельний ряд безшовних гарячекатаних труб можна класифікувати за такими параметрами:

 1. Товщина стінки:
 • Тонкостінні
 • Товстостінні
 • Особливотонкостінні
 • Особливотовстостінні

Тонкостінні і особливотонкостінні труби використовуються в системах низького, середнього і високого тиску. Цей прокат піддається грунтовній термообробці. Комунікації створюються, переважно, з легованої сталі. Велику популярність такі комунікації отримали в хімічній промисловості та нафтовидобувній галузі. Даний прокат легко монтується, він досить довговічний і здатний якісно взаємодіяти з хімічно агресивними середовищами.

Дозвольте нагадати, якщо вас цікавить труба безшовна, купити в Україні цей прокат можна з доставкою. Компанія «МИР» пропонує найкращі умови для замовлення даних виробів.

Товстостінні і особливотовстостінні безшовні труби застосовуються в якості комунікацій високого тиску. Велику популярність цей прокат здобув в сфері створення колекторів і пароперегрівачів котелень станцій. Крім цього, товстостінні гарячекатані труби можуть використовуватися як заготовки для створення ємностей, цистерн і посудин, що працюють в умовах високого тиску.

Товстостінний прокат відрізняється величезною довговічністю і найвищим рівнем надійності.

 1. Метод отримання:
 • Електрозварні
 • Суцільнотягнені

Електрозварні заготовки не мають шва. Справа в тому, що шовні з’єднання якісно завальковуються прокатним станом, тобто шов стає одним цільним зі стінками прокату.

Суцільнотягнені труби – це прокат особливої якості. Комунікації на основі цільнотягнутих заготовок використовуються при комплектації інженерних систем із дуже «небезпечним» рівнем тиску і температури. Металопрокатом цієї серії оснащуються пароперегрівачі теплових станцій, а також конструктивні елементи ядерних реакторів для атомних електростанцій.

Якщо вам необхідна труба безшовна, купити в Україні цей прокат можна в компанії «МИР» з доставкою.

 1. Марка сталі:
 • Вуглецеві конструкційні
 • Леговані

До вуглецевого заліза можна зарахувати: 2СП, 4СП, 5СП і 6СП. Даний металопрокат є комунікаціями загального призначення. Такі труби можна використовувати для будь-якої водопровідної системи або системи опалення, в яких діють середні показники тиску і температури.

До легованих сталей відносяться: 08Х13, 08Х17, 12Х13, 12Х17, 15Х28, 15Х25Т, а також 04Х18Н10, 10Х23Н18, 08Х17Н15М3Т, 08Х18Н10 і 08Х18Н10Т. Прокат із цього металу має підвищену довговічність. Такі комунікації не бояться ні високого тиску, ні високих температур, ні шкідливого впливу хімічно агресивних середовищ.

Що ми пропонуємо?

Компанія «МИР» представляє найширший асортимент безшовних гарячекатаних труб. Наші комунікації мають чудові експлуатаційні характеристики. При необхідності, ви можете замовити виробництво труб з дотриманням спеціальних технічних умов.

Якщо вас цікавить труба сталева безшовна, ціна за метр прокату позначена в каталозі наших виробів.

Будьте впевнені, компанія «МИР» пропонує найкращі умови, щоб купити прокат найвищої якості. Тут ви знайдете комунікації для будь-якої інженерної системи.

Чекаємо на вас, звертайтеся!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості