Доставка і Оплата

Компанія “МИР” пропонує послугу перевезення металопрокату як в містах, так і їх областях, а також по всій Україні. Доставка здійснюється силами власного автотранспорту з нашими водіями і найманими автомобілями. З приводу замовлення доставки, потрібно звернутися до менеджерів нашої компанії. Менеджери, завдяки штату диспетчерів, швидко дадуть відповідь на питання ціни замовлення, організації, як купити металопрокат доставкою , з приводу оплати рахунку, передачі даних водіям.

Увага! Для замовлення даної послуги: метал з доставкою повинні бути повністю сплачені наперед. На місці вивантаження товару має бути присутня печатка організації або довіреність на особу, яка приймає прокат. Співробітник, на чиє ім’я оформлена довіреність, повинен бути присутнім при розвантаженні і поставити підпис на всіх примірниках документів.

Навантаження здійснюється краном в нетентовану машини або автомобілі, у яких знімається тент. Тому і вивантаження повинна здійснюватися краном замовника, якщо завантажений великий тоннаж, і вручну силами клієнта. Доставка в нашій компанії не має на увазі наявність наших вантажників при розвантаженні, що потрібно обов’язково враховувати при замовленні даної послуги.

Замовляючи доставку металопрокату, Ви економите час на організацію перевезення своїми силами, очікування в черзі, якщо така є, і час погрузки металла. При необхідності доставити кілька позицій металу, його краще скомплектувати, комплектацію слід замовляти у менеджерів попередньо. Наявність своїх водіїв і перевірених часом вантажоперевізників забезпечує схоронність вантажів, привіз всієї документації до клієнтів.

З комбінатів і заводів-виробників ми пропонуємо прямі поставки залізницею. Вагони приходять або на наші склади, або залізничні гілки замовника. Щоб дізнатися вартість такого транспортування металопрокату, зручно скористатися розрахунком залізничного тарифу. Для відправки потрібно знати станцію відправлення і станцію призначення, коди станцій відправлення та призначення. Залежно від виробника необхідного металопрокату, можлива поставка збірних вагонів – з декількома позиціями металу.

Вантажопідйомність, початок прокату, вихід вагона, умови, терміни і вартість такої послуги, можливість перевантаження вагона, замовлення доставки автотранспортом металу з прийшов до нас вагона, купити метал з доставкою – всі ці питання вирішують менеджери з продажу.

Ми маємо індивідуальний підхід до кожного замовника і спробуємо вирішити будь-які поставлені завдання. Постійним клієнтам в нашій організації надаються знижки, при відвантаженні великої кількості металу менеджери пропонують пільгові доставки. Грамотні менеджери та відповідальні водії, подача машин в найкоротші терміни, збереження привезеного вантажу, великий вибір автомобілів – ознаки високої якості сервісу і приємного співробітництва з нашою організацією.