Лист підвищеної міцності

Високоміцна листова сталь використовується для зведення мостів, переходів через річки для автомобільного та залізничного транспорту. Торговий дім «МИР» в Дніпрі пропонує купити високоміцні сталі за найкращими цінами. Металопрокат відповідає ГОСТу 6713, що дозволяє його використання в мостобудуванні, для обшивки транспортних прольотів, при створенні несучих конструкцій, з’єднанні трубопровідних магістралей. Зносостійка сталь по класу міцності відповідає ГОСТу 6713-91.

 Який прокат виготовляють зі сталі підвищеної міцності?

 Наша металобаза пропонує прокат зі сталі підвищеної міцності марок:

● 10 ХСНД;

● 15 ХСНД;

● 16 Д. 

А також застосовують листовий метал марки 06 ГБД з межею плинності 390 Н/кв. мм. Завдяки цьому параметру його можна поєднувати з листом підвищеної міцності 10 ХСНД. Маркування має велике значення у визначенні сфери застосування.

Якщо розглядати тип обробки, виділяють кілька категорій листового металу:

● перша – відсутність термообробки;

● друга – нормалізована сталь;

● третя – поліпшена структура термічною обробкою, загартуванням, пр.

Лист металевий, що відноситься до високоякісної групи (ІІ і ІІІ категорій) виготовляють на замовлення. За стандартом випускають листи першої категорії, за відсутності термообробки.За товщиною листи металу класифікуються на:

● тонкі – до 4 мм;

● товсті – 4-60 мм;

● плити – від 4 мм і вище. 

Листи товщиною до 12 мм можуть поставляти в рулонах. Матеріал для облицювання додатково проходить холодну прокатку, завдяки чому він знаходить дзеркальний блиск, ідеальну гладкість поверхні.

Популярна товщина листів з підвищеною міцністю сталі – 10-50 мм. Затребувані типи прокату: з необхідністю обробки під тиском, для різання, з допуском до роботи.

Виробництво прокату

Чим тонкіше лист, тим вище якість матеріалу. Якщо прокат товстолистовий, валки слабо обробляють середину, тому у неї зберігаються механічні властивості «сирого» металу. Заготівлю нагрівають прокаткою в певному терморежимі. Якщо виготовляють товстолистову сталь, край виходить нерівномірним, тому його торець зрізають, використовуючи вогневе різання. Для отримання тонколистового прокату чушку притискають валками, розташованими по вертикалі. Виходить широка смуга металопрокату підвищеної міцності, що має універсальне призначення.

Особливості прокату 15 ХСНД 

15 ХСНД – матеріал для зварних конструкцій, що відрізняються надійністю та міцністю. Таку сталь застосовують при будівництві мостів, машин та кораблів. Вона зберігає експлуатаційні характеристики в температурному діапазоні від -70 до + 450 ° С, довго служить без втоми. 

Наша пропозиція

ТД «МИР» пропонує металопрокат збільшеної міцності 10 і 15 ХСНД в смузі, рулонах, формованими стопками. Наша компанія випускає тонкі і товсті сталеві листи, плити товщиною від 4 мм.

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості