Труба металева

Продаж труб власного виробництва – основний напрямок діяльності компанії «МИР». Ми пропонуємо тільки надійні вироби зі сталі, виготовлені на спеціалізованому металургійному обладнанні відповідно до вимог і норм ГОСТів. У нас ви можете купити металеву трубу з ціною за метр, яка перебуває на рівні середньоринкової.

Якісні характеристики нашого трубопрокату дозволяють зводити і обладнати різні конструкції з максимальним терміном служби. Своє виробництво дозволяє нам випускати найрізноманітніші види продукції і при цьому не завищувати ціни за метр металевих труб. Це легко підтверджується їх вартістю в прайс-листі, який можна завантажити на нашому сайті. З прайса ви дізнаєтеся, скільки коштує конкретний виріб оптом чи вроздріб.

Широкий асортимент труб від компанії «МИР» 

У нас ви можете купити металеву трубу будь-якого відповідного поперечного перерізу. За цим критерієм виділяються:

 ● Круглий трубопрокат. У більшості випадків він має саме такий перетин. У виробництві використовують безшовний або шовний методи. Готова продукція поширена в прокладці магістралей для газу, нафтопродуктів і водопостачання.

● Профільовані. Мають квадратний, прямокутний, овальний або багатокутні поперечний переріз. У більшості випадків такі трубки застосовуються як направляючі опор. Для отримання потрібного профілю заготовку загинають за допомогою спеціальних згинальних верстатів. Довжина виробів становить, як правило, 3-12 м, а товщина стінки – 0,5-12 мм. 

Види сталевого трубопрокату за призначенням 

Вартість металевої труби залежить від безлічі факторів, у тому числі від призначення виробу, яке, в свою чергу, безпосередньо пов’язано з формою поперечного перерізу прокату. За цим параметром труби класифікують на 2 види. 

Водогазопровідні (ВГП). Застосовуються для прокладки газо- та водопроводів в різній місцевості, в тому числі біля станцій залізниць. Рекомендований тиск для безпечної експлуатації – 30 атмосфер. Хоча сама труба металева ВГП гранично витримує до 50 атмосфер. Таким чином, продукція дуже стійка до великих зовнішніх деформаційних впливів. 

Профільовані. Для транспортування внутрішнього середовища не підходять, оскільки мають тонку стінку, яка не може забезпечити потрібну стійкість до тиску. Труба стальна профільна за ціною може бути дорожче круглої, що пояснюється складністю виготовлення. Широке поширення вона набула в будівництві. Її використовують для зведення каркасів будівель і виготовлення інших металоконструкцій. 

Стандартні розміри сталевого трубопрокату 

Розміри труб – один з важливих критеріїв їх вибору. По діаметру вони діляться на кілька видів:

● Малі – 5-102 мм.

● Середні – 102-426 мм.

● Великі – від 426 мм. 

Безшовні сталеві труби 

Виготовляються шляхом пресування або волочіння і не мають ні зварних швів, ні інших з’єднань. У порівнянні з електрозварним це більш надійний трубопрокат. Ще одна його перевага – збільшений термін служби, але при цьому вироби мають досить велику вагу погонного метра. Ціна труби за метр безпосередньо залежить від способу її виробництва. Безшовні вироби виготовляють двома способами. 

Гаряче деформування. Метод передбачає нагрів металу до температури, яка вища за температуру рекристалізації. Але при цьому сировину не доводять до плавлення. Виходить пластичний матеріал, з яким здійснюють певні дії:

1. Пропускають через прошивальний верстат для отримання пустотілої заготівлі.

2. Піддають розвальцювуванню – пластичній деформації для додання трубі певної форми.

3. Доводять практично до повного охолодження в воді.

4. Піддають остаточному калібруванню за допомогою системи вальців. Діаметри сталевих труб гарячого прокату можуть бути 20-550 мм. 

Холодне деформування. При такому методі виготовлення заготовку охолоджують відразу після проходження прошивального преса. В результаті калібрування виробляють в холодному стані. Тільки після цього її нагрівають до температури рекристалізації. У заготівлі знімається напруга, що дозволяє надати їй потрібні розміри знову ж за допомогою прогону через вальці. Якщо вам необхідно купити трубу холодного прокату, то варто знати, що її діаметр буде дещо менше – 5-250 мм. Розміри і сортамент регламентуються ГОСТ 8734-75. 

Електрозварні (шовні) сталеві труби

Наступний вид сталевих труб – електрозварні. Від безшовних вони відрізняються наявністю швів. Для виготовлення такого металопрокату використовують:

 Невисоку вартість сталевої труби, виготовленої електрозварним способом, вважають одним з її головних плюсів. Також до переваг подібного трубопрокату відносять:

 З недоліків виробів виділяють слабке місце в області шва, але при його якісному виконанні ніяких проблем з цим не виникає. Крім того, для контролю якості все з’єднання піддають огляду. У нас ви можете купити сталеву трубу з різним виконанням зварних швів. За цим критерієм виділяються:

Знаючи ціну за метр сталевих труб, їх розміри і сферу застосування, ви зможете легко вибрати відповідні вироби.