Круг сталевий

Купити круг сталевий, пруток, кругляк в ТД МИР: ціна за метр, тонну

Сталеве коло вважається одним з найбільш затребуваних видів металопрокату, використовується в якості заготовок для сортового і трубного прокату. Це класичний суцільний прут зі сталі з гладкою поверхнею. Поставляється в продаж з діаметром кола від 5 до 450мм.

Виробництво круглого прокату здійснюється за різними технологіями згідно з нормами коло сталевий ГОСТу 2590-2006. Компанія ТД МИР пропонує великий асортимент кола у великому асортиментом сталей в Україні за вигідною ціною, яка допоможе вам знизити собівартість виробництва продукції.

Особливості прутка зі сталі

Виходячи з методу виготовлення коло сталеве підрозділяється на гарячо- і холоднокатаний. Їх сфери застосування майже нічим не відрізняються. Але ось коло гост холодного катання володіє більш привабливим зовнішнім виглядом, часто використовується в облицюванні.

До переваг металопрокату у вигляді кола можна віднести:

  • Високі показники стійкості до навантажень різної сили і типу.
  • Довгий термін експлуатації навіть в складних умовах – до 50 років для зварних конструкцій і виробів, 80 років – при армуванні бетону.
  • Стійкість до появи корозії.
  • Сталь кругла не дає деформації при механічному впливі, включаючи розтяг, стиск або згинання.
  • Доступність підсумкового сировини і простота виготовлення забезпечують оптимальну ціну за метр, тонну.

Додатково зазначимо зручність транспортування кругляка, який можна щільно укласти один до одного, скріпити разом невеликою кількістю дроту. Завдяки своїй пластичності будівельний матеріал добре піддається зварці, так що виготовляти металеві деталі набагато простіше і швидше.

Весь металеве коло компанії ТД МИР має високу якість, його можна використовувати в регіонах з найбільш суворим кліматом. Продукція завжди в наявності, зберігається до відправки клієнтам на закритому складі.

Види, класифікація круглого металопрокату

Матеріалом для випуску металевого прута виступають леговані і низьковуглецевих сталі різних марок, а також нержавіюча сталь. Іноді кругляк метал піддається оцинкування, щоб отримати потрібні якості, затребувані в системах заземлення. Маса кола сталевого вичислюється: 1 метр кола Мкр визначається за формулою: Mкр = L • ρу, де L – довжина кола; ρу – теоретична маса 1 м кола, обчислена за його номінальними розмірами: при щільності стали ρ = 7850 кг / м3: ρу = 0,0061654 • d2, (кг / м), де d – діаметр кола в мм.

Підсумкова вага круглого прокату коливається від 0,154 кг / м до 483,120кг / м.

Сортамент, який випускає коло за способом виробництва ділиться на:

  • гарячекатаний прокат круглого перетину (по ГОСТ 2590-88);
  • калібрована сталь кругляк (ГОСТ 7417-75);
  • кований прокат коло (ГОСТ 1133-71);
  • залізне коло зі спецотделкой поверхні (14955-77).

Перші два варіанти йдуть немірної, мірної кратної, і мірної довжини. Але розмір кола сталевого може заздалегідь обумовлюватися зі споживачем. При компонуванні партії допускається наявність залишку, але не більше 15% від маси партії. Додатково компанії ТД МИР на замовлення робить прокат круглий гост для випуску безшовних труб по ГОСТ 14-21-77.

Якщо невірно підберете вагу погонного метра круга, його довжину, то вийде багато відходів. Саме тому ми пропонуємо супутні послуги у вигляді підбору типорозмірів і різання сталі по заданих розмірах. У підсумку на кругляк металевий ціна за метр у вас буде оптимальна, додатково заощадите час на підгонку прутка.

Чому варто звернутися до нас

Компанія ТД МИР пропонує великий асортимент кола різного перетину, з різних марок сталі. Купити коло ви зможете з нашого складу в Дніпропетровську (центрі самої України) допомагають оперативно поставляти продукцію в будь-який куточок країни. Логістика налагоджена, клієнти задоволені. Діють особливі умови співпраці з постійними і оптовими покупцями

МИР – лідер дніпропетровського ринку металопрокату. Керуємося ГОСТ 2590 88, ГОСТ1050 88, ГОСТ 2590 2006, ГОСТ 7417 75. Отримуємо високоякісну сировину від надійних постачальників стали, регулярно виконуємо тести контролю якості кола холодно і гарячекатаного на всіх виробничих циклах.

Дізнатися, яка на кругляк сталевий ціна на даний момент, можна через менеджерів фірми, які допоможуть підібрати продукцію відповідно до ваших вимог. Забезпечуємо професійну підтримку на всіх стадіях оформлення замовлення. До речі, отримати доставку в Дніпропетровську ви зможете безкоштовно, якщо маса купується кола сталевого буде йти від 10 тонн. Звертайтеся до нас, швидко відвантажимо будь-яку партію, запропонуємо недорогу доставку та вигідні умови роботи.

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості