Труба профільна

Профільні труби – різновид металопрокату з перетином, відмінним від геометрично правильного кола. Найбільшого поширення набув прокат з овальним або квадратним профілем. Квадратні труби діляться на прокат із геометрично правильною формою і на прокат з прямокутним перетином.

Компанія «МИР» пропонує купити профільну трубу в Україні з доставкою на адресу вашого об’єкту.

Цей різновид прокату знайшов дуже широке застосування в будівельній сфері. Профільні труби використовуються при створенні несучих металоконструкцій, міжповерхових перекриттях, опор для монтажу інфраструктурних об’єктів і т.д.

Металопрокат цієї серії володіє чудовою стійкістю до дії механічних навантажень (удари і вібрації). Дані труби добре чинять опір навантаженням на скручування і злам.

Параметри класифікації

Всю серію профільних комунікацій можна класифікувати за наступними критеріями:

 1. Геометрична форма:
 • Правильний квадрат
 • Прямокутник
 • Овал

Квадратний профіль забезпечує прокату найкращі характеристики опору всіляким навантаженням. Серію цього металопрокату найчастіше використовують при виготовленні розпірних і страхувальних конструкційних елементів.

Прямокутний профіль має збільшену поверхню контакту. Такі комунікації найчастіше застосовуються у міжповерхових перекриттях і покривельних конструкціях.

Овальний прокат отримав велике поширення в сфері меблевого виробництва і створення елементів декоративної краси.

Дозвольте нагадати, у нас можна купити трубу профільну металеву з доставкою в будь-який регіон країни.

 1. Спосіб виготовлення:
 • Гарячекатані
 • Холодний прокат
 • Зварні прямошовні

Найвищою якістю володіють гарячекатані труби. Цей прокат має чудові характеристики. Гарячекатані комунікації використовуються там, де діють ударні та вібраційні навантаження.

Холоднокатані труби володіють чудовим зовнішнім виглядом. Дуже часто такий прокат використовуються при створенні фасадних конструкцій. Ці комунікації не забезпечують такого високого рівня надійності, як гарячекатані труби, але прокат впевнено витримує невисокі статичні навантаження.

Зварні прямошовні комунікації є «бюджетним» рішенням профільного прокату. Вони забезпечують дуже хороший рівень надійності, але їх використовують в якості додаткової обв’язки несучих конструкцій.

Ви можете купити профільну трубу, ціна прокату позначена в каталозі.

 1. Марка сталі:
 • Вуглецева конструкційна
 • Легована

Леговані комунікації поділяються на низьколеговані і високолеговані.

Вуглецева сталь може додатково покриватися захисним шаром з оцинкованого заліза.

Комунікації з легованих сталей використовуються на найвідповідальніших об’єктах. При грамотному втіленні інженерного проекту, конструкції з профільних нержавіючих труб можуть безперебійно і надійно експлуатуватися протягом сотень років.

Вуглецева конструкційна сталь – це бюджетне рішення для профільних комунікацій. Велику популярність цей вид прокату отримав при зведенні об’єктів із низьким та середнім пріоритетом уваги.

Де можна купити трубу профільну металеву?

Компанія «МИР» пропонує найширшу номенклатуру даних комунікацій. В сортамент профільних труб увійшов прокат із різних марок сталей. Є комунікації з різним ступенем термообробки.

Тут можна замовити профільні труби мірної і немірної довжини від 6 до 18 (м). Якщо необхідно, ми надаємо послуги з різки прокату в розмір і доставки комунікацій. Співпрацюючи з компанією МИР ви можете розраховувати на саму прийнятну для вас вартісну політику. Вся наша продукція сертифікована і має найвищу якість.

У нас ви можете купити профільну трубу в Україні з адресною доставкою.

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості