Труба вгп (водогазопровідна)

Труби сталеві водогазопровідні – спеціальна серія металопрокату, яка використовується при оснащенні газопровідних і водопровідних комунікацій побутового та промислового призначення. Головною особливістю цього прокату є можливість здійснення простого і швидкого монтажу комунікацій. Металопрокат може оснащуватися різьбовою поверхнею.

Якщо вас цікавить труба водогазопровідна, купити прокат можна з доставкою в будь-яке місто України.

Залежно від модифікації, прокат даної серії пристосований для роботи з системами низького, середнього і підвищеного тиску. Номенклатура водогазопровідних труб містить безліч типових розмірів і модифікацій. Тобто, можна підібрати даний різновид прокату до інженерної системи практично будь-якого типу.

Зверніть увагу, скільки коштує труба водогазопровідна, ціна на прокат вказана в каталозі.

Класифікація

Всі водогазопровідні труби ДСТУ 3262-75 можна класифікувати за такими ознаками:

 1. Наявність захисного покриття:
 • Захист оцинкованим залізом
 • Без захисту

Труби з оцинковкою – це бюджетна альтернатива легованому прокату. Такі вироби дуже стійко переносять негативний вплив атмосферної корозії. Прокат із захистом з оцинкованого заліза має термін служби, що в 3-5 разів перевищує довговічність прокату зі звичайної вуглецевої сталі.

Захистом може оснащуватися як зовнішня поверхня, так і внутрішня. Якщо прокат має шар оцинкованого заліза внутрішньої робочої поверхні, то такі труби не призначені для роботи з проточною водою, особливо побутового призначення. Вся справа в цинку. Цей метал згубно впливає на людський організм. Відомо багато випадків отруєння питною водою через експлуатацію оцинкованих водогазопровідних труб, тобто, коли робоче середовище комунікацій контактувало з оцинкованим залізом.

Відносно прокату без захисту, такі комунікації виготовляються зі звичайнісінької вуглецевої конструкційної сталі. Незважаючи на відсутність захисту, цей метал володіє чудовою опірністю до дії атмосферної корозії.

Як правило, такі труби можна оснащувати лакофарбовим шаром. Якщо експлуатується товстостінний прокат, то можна фарбувати трубу в 1 шар. Якщо ж використовуються тонкостінні труби, то вкрай бажано, щоб комунікації фарбувалися в декілька шарів. В такому випадку водогазопровідні труби не будуть схильні до виникнення конденсату на своїй поверхні.

 1. Наявність і тип різьби:
 • Без різьби (під зварювання)
 • З накатною довгою різьбою
 • З накатною короткою різьбою

Різьбове з’єднання дозволяє провести дуже швидку, надійну і безпечну установку трубопровідної системи.

Водогазопровідні труби ДСТУ 3262-75 з довгою різьбою використовуються в комунікаціях на великих прольотах. Коротку різьбу доцільно встановлювати на невеликих по довжині магістралях.

Також, велику популярність отримали і комунікації без різьби. Встановлювати такі труби на порядок складніше, ніж прокат з різьбою, але зварні комунікації не вимагають планових оглядів і додаткового сервісного обслуговування.

Зверніть увагу, скільки коштує труба водогазопровідна, ціна прокату позначена в каталозі.

 1. Тип конструктивного виконання:
 • Легкі
 • Звичайні
 • Посилені

Комунікації легкої серії застосовуються при облаштуванні водогазопровідних систем з мінімальними показниками манометричного і гідроциклічного тиску (наприклад, в невеликому будинку з приватного сектора).

Звичайні труби використовуються в системах середнього тиску. Цей прокат часто використовується при газифікації багатоповерхових житлових об’єктів.

Посилений прокат ДСТУ 3262-75 використовується при облаштуванні складних інженерних комунікацій на виробництві.

 1. Марка сталі:
 • Вуглецеве залізо, включаючи комбінацію з оцинкованим покриттям
 • Легована сталь

Максимально високою надійністю і довговічністю володіють комунікації з легованого металу. Такий прокат не боїться корозії, він стійко переносить перепади температури, різні вібрації і навіть ударні навантаження.

Вуглецевий прокат використовується на об’єктах побутового призначення з низьким і середнім рівнем пріоритету.

Що ми пропонуємо?

У компанії «МИР» можна замовити водогазопровідні труби будь-якого типу і будь-якої модифікації. Тут ви знайдете як оцинкований прокат, так і комунікації з вуглецевої і нержавіючої сталі.

Якщо вам необхідна труба водогазопровідна, купити цей різновид прокату можна як із різним сполученням, так і з гладким торцем під зварювання.

Комунікації з діаметром прохідної частини 6 (мм) можуть поставлятися в бухтах. Прокат в класичному вигляді може бути мірної і немірної довжини, від 4 до 12 метрів.

Зв’яжіться з менеджером нашої компанії по телефону і зробіть замовлення необхідних вам комунікацій. Доставка прокату від 10 тонн в межах Дніпропетровська безкоштовна.

Чекаємо на Вас!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості