Сортовий прокат


Сортовий прокат – це міцні та надійні металеві вироби різних поперечних і суцільних перетинів. Отримують продукцію способом обробки нагрітих металевих злитків між валками прокатного стану. Від форми зазначених валків безпосередньо залежить форма поперечного перерізу прокату.

Існують різні види сортового прокату:

Опис продукції

Особливістю сортового прокату вважається наявність дотичній в поперечному перерізі, не перетинає контур такого перетину. Вироби мають просту форму. Вони мають суцільнолиту конструкцію без внутрішніх порожнин.

Прокат сортовий гарячекатаний застосовується для виробництва кріпильних елементів. Сортовий металопрокат підходить для виготовлення:

Основна риса сортового прокату – це прості геометричні форми. За якістю поверхні він класифікується наступним чином:

Прокат, також як і листовий метал, а також дріт, вважається напівфабрикатом, який згодом буде використання для створення готової продукції, як правило, на токарному, фрезерному або іншому обладнанні. У деяких випадках його застосовують в необробленому вигляді, наприклад, для створення різних металевих конструкцій.

Сфера застосування

Основні профілі сортового прокату придатні для спорудження парканів, армування бетонних споруд, для виготовлення розпірок, а також для посилення несучих конструкцій. Профілі сортового прокату оптимально підходять для експлуатації при низьких температурах.

Вироби, виготовлені з сортового прокату, дуже часто застосовують в будівництві. З них створюють складні армовані інженерні конструкції, перекриття та мости. Використовуються вони і при монтажі дахів, а також інших елементів споруд і будівель.

Як створюють сортовий прокат?

Процес прокатки сортового металу здійснюється наступним способом:

  1. Спочатку його нагрівають до температури 1100-1250 ° С;
  2. Нагріті заготовки подають до робочих поверхонь;
  3. Потім здійснюють різання металу;
  4. Вироби охолоджують до певної температури, яка дозволяє проводити їх подальшу обробку;
  5. Проводять усунення існуючих дефектів;
  6. На останньому етапі перевіряють якість виробів і відправляють їх
  7. замовнику.

Переваги співпраці з нами

Сортовий та фасонний прокат пропонує у Дніпропетровську наша компанія. У нас можливо замовити сортовий металопрокат різного призначення, строго відповідно вимогам ГОСТу по сталі 09Г2С і по стали 3. Ми за вигідними цінами пропонуємо корозійностойкій, суднобудівний, низьколегований сортовий прокат гост. Профілі зі сталі поставляються рулонах або в прямих прутах.

Сортовий метал по ст 09Г2С по ст 3 може мати різну довжину. У нас можна купити сортовий металопрокат в прутах від одного до дванадцяти метрів. Сорт прокату відповідає чинним стандартам.

Ми також здійснюємо різання прокату відповідно до вимог замовника і звіряємо з діючої таблицею ваг. Продукцію у нас можна замовити з доставкою безпосередньо на об’єкт. Усім нашим партнерам ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці та доступні ціни на сортовий прокат.