Листовий метал


На сьогоднішній день, листовий метал – це найбільш затребуваний тип металопродукції з усіх різновидів металопрокату. Він широко застосовується в будівельній індустрії, так і в промисловій. Листова сталь служить матеріалом для виробництва іншої прокатної продукції – смуги, стрічки, труби.

Лист заліза також використовується для виробництва профільного металопрокату – різних куточків і швелерів. Крім того, листове залізо використовується як готовий матеріал для створення самих різних металоконструкцій, несучих елементів будівель і мостових переходів. Лист сталевий використовується так само в корпусних елементах і деталях машин в автомобілебудуванні, авіації та верстатобудуванні.

Основні властивості сталі безпосередньо залежать від хімічних елементів, що входять до складу сплаву і технологічних особливостей виробництва.

Листовий метал отримують двома способами прокату – холодним і гарячим. Компанія «Мир» пропонує своїм клієнтам гарячекатаний листовий прокат наступних видів:

Види гарячекатаного листового прокату

Лист гарячекатаний може бути наступних видів:

Класифікація за ГОСТом

Все гарячекатані листи класифікуються відповідно до Держстандарту 19903-74 за кількома критеріями.

Сортамент листової сталі відповідає ГОСТ 19903-74. Він діє на листовий метал ширина якого понад 500 мм. Лист сталевий ГОСТ повинен повністю відповідати встановленим вимогам по товщині, ширині і довжині прокату, не виходити за рамки допусків.

Вага листової сталі розраховується в кілограмах. Знаючи вагу сталевого листа можливо легко порахувати скільки листів в тонні металопрокату. Такі розрахунки допоможуть постачальника при закупівлі чорного металопрокату. Метал листовий – це самий практичний, вигідний і економічний вид металопрокату, тому продаж і купівля металопрокату у вигляді листової сталі так популярна.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

Наша компанія більше 10 років успішно займається продажем чорного листового прокату в Дніпрі і на території України, і зарекомендувала себе надійним партнером. У нас ви можете купити листовий метал від вітчизняних і європейських виробників, а також купити лист металу нашого власного виробництва вигідно і без проблем.

Ми пропонуємо своїм клієнтам краще співвідношення ціни і якості товару, максимальний асортимент, гарантуємо стабільні поставки листового прокату в будь – яких обсягах і в самі короткі терміни. Маємо можливість виготовляти великогабаритні металоконструкції і зварні деталі для промисловості і будівництва на власному виробництві.

Ми продаємо металопрокат в роздріб, дрібним оптом і великими партіями, з повагою і розумінням ставимося до кожного клієнта. Фахівці компанії завжди допоможуть визначитися з вибором необхідної продукції та оформленням замовлення.

Відділ логістики організовує доставку замовлення не тільки по Дніпропетровському регіону, ми здійснюємо доставку по всій території України. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок і кредитна програма. Купити листове залізо на металобазі Торгового Дому «МИР» – дуже правильне рішення.

Наша компанія безпосередньо співпрацює з металургійними комбінатами і заводами виробниками. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам демократичні ціни. Вся продукція високої якості, супроводжується необхідною технічною документацією і має сертифікати відповідності. З повним асортиментом і вартістю листового прокату можна ознайомитися в прайсі на сайті компанії.

Для замовників, зацікавлених в роздрібній закупівлі пропонується листовий метал, де вказуються ціна за один лист металу. При оптових закупівлях вартість встановлюється за тонну продукції.