Труба електрозварна

Сталевий електрозварний прокат – різновид трубопровідних комунікацій, які створюються методом зварювання. Найчастіше використовується метод радіочастотного зварювання, а також застосовується дугове електрозварювання на напівавтоматичних і автоматичних лініях. Даний прокат використовується при створенні трубопровідних комунікацій технічного призначення. Електрозварний металопрокат є одним із головних конструкційних матеріалів при створенні магістралей централізованого опалення. Крім цього, труби використовуються при оснащенні пароперегрівачів котелень станцій, для облаштування ТВЕЛів атомних електростанцій і при комплектації підприємств хімічної і нафтовидобувної промисловості.

У компанії «МИР» можна купити трубу електрозварну з доставкою в будь-який регіон України.

Цей різновид металопрокату володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і дуже демократичною ціною.

Характеристика

Всю серію електрозварювальних труб можна класифікувати на категорії за такими ознаками:

 1. Тип шовного з’єднання:
 • Прямошовні
 • Спіралеподібні

Якщо порівняти прямий шов і спіралевидний, то шовні з’єднання, що йдуть по спіралі, є більш надійними і довговічними. Труби зі спіралевидним швом використовуються на найвідповідальніших об’єктах, наприклад, в комунікаціях, де діють високі показники тиску і температури (пароперегрівачі котельні станції тощо).

Якщо ж облаштовується стандартна водопровідна система або побутовий опалювальний контур, то найдоцільніше використовувати прямошовний прокат.

Зверніть увагу, скільки коштує труба сталева електрозварна, купити даний металопрокат можна за дуже-дуже вигідною вартістю.

 1. Тип перетину:
 • Округлий
 • Квадратний (прямокутний)

Округлий прокат найчастіше використовується для облаштування трубопровідних комунікацій (водопровід, газопровід, опалювальний контур і ін.). Труба з квадратним профілем знайшла надзвичайно широке застосування в будівництві та машинобудівній галузі.

 1. Метод виробництва:
 • Гарячий прокат
 • Холодна деформація

Гарячекатаний металопрокат володіє найкращими експлуатаційними характеристиками. Дані труби мають чудову міцність, вони легко варяться і добре чинять опір
атмосферній корозії.

Труба електрозварна холоднокатана є бюджетним варіантом трубопровідних комунікацій. Такий прокат використовується тільки в тих системах, де діють низькі і середні показники тиску з температурою. Перевагою даної серії металопрокату є доступна вартість і гарний зовнішній вигляд.

Зверніть увагу, скільки коштує труба електрозварна, ціна прокату позначена в каталозі.

Гарячекатаний прокат володіє неймовірно тривалим часом служби. Вся справа в самому процесі виробництва. Гарячий прокат усуває внутрішні напруги, які стають виною природних деформацій і розтріскування кристалічної решітки заліза.

Холодний прокат може піддаватися термообробці. Найчастіше використовується віджиг з тривалим відпуском. Термообробка може бути I, II і III категорій.

 1. Марка сталі:
 • Вуглецева конструкційна
 • Легована

Для трубопровідних систем, які працюють з агресивними хімічними середовищами, найкраще замовити нержавіючий прокат. Леговані труби стійко переносять атмосферну корозію, негативний вплив хімічних агресивних середовищ. Також, нержавіючий прокат стійкий до всіляких механічних навантажень, високого тиску і високих температур.

Що ми пропонуємо?

Компанія «МИР» представляє найширшу номенклатуру електрозварювальних труб. У нашому асортименті можна знайти прокат для комплектації побутових і промислових комунікацій. Тут ви знайдете водопровідні та газопровідні труби, прокат для котелень станцій. Крім цього, у нас є найширша лінійка прокату для будівництва металоконструкцій.

Ви можете купити трубу електрозварну мірної і немірної довжини.

Крім цього, ми пропонуємо і ряд супутніх послуг: порізку прокату в розмір і транспортування труб.

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості