Швелер

Швелер – різновид металопрокату з перетином П-подібної форми. Складний профіль надає виробу високий рівень міцності. Цей різновид прокату здатний витримувати вдвічі більші навантаження, ніж куткова сталь. Швелер знайшов надзвичайно широке застосування в будівництві. Даний прокат використовується для створення несучих конструкцій і посилення прорізів дверного і віконного типу.

У компанії «МИР» можна купити швелер з нержавіючої сталі, а також із вуглецевого конструкційного заліза з доставкою в будь-яке з міст України.

Крім будівництва, швелер активно використовується в машинобудуванні, суднобудуванні і вагонобудуванні. Цей прокат є чудовою основою для створення надійних і міцних каркасів.

Класифікація

Всю серію даного прокату можна класифікувати за такими ознаками:

 1. Спосіб виготовлення:
 • Гнуті (різновид холодного прокату)
 • Гарячекатані

Прийнято вважати, що найкращими експлуатаційними характеристиками володіє гарячекатаний швелер. Цей прокат має підвищену міцність, він може використовуватися при створенні найвідповідальніших об’єктів.

Гнутий прокат поступається по міцності гарячекатаному.

 1. Тип полиць:
 • Рівнополичний
 • Нерівнополичний

Найбільшого поширення набув рівнополичний швелер. Цей прокат є універсальним. Відносно нерівнополичних аналогів, даний різновид металопрокату є спеціалізованим. Нерівнополичний прокат застосовується для балансування схеми навантажень в межах окремого конструкційного вузла. Крім цього, нерівнополичний швелер має полегшену масу і він більш доступний за ціною.

 1. Ухил полиць:
 • З ухилом
 • Без ухилу

Прокат із полками, які мають нахил внутрішньої поверхні, призначений для конструкцій, які схильні до впливу з боку підвищених механічних навантажень.

 1. Матеріал виготовлення:
 • Швелер, сталь 09Г2С
 • Швелер, сталь 3ПС

Прокат з нержавіючої сталі володіє найкращими експлуатаційними характеристиками. Він не схильний до атмосферної корозії, легко витримує вібраційні і ударні навантаження, чудово вариться і має максимально високий експлуатаційний ресурс.

Конструкційна сталь має гарну ціну, яка повністю відповідає якості прокату. Швелер з 3ПС – це один із головних конструкційних матеріалів для споруд загального призначення. Даний прокат можна монтувати як під відкритим небом, так і всередині приміщень.

Зверніть увагу, в компанії «МИР» можна купити швелер з нержавіючої сталі всіх існуючих на сьогоднішній день типових розмірів.

 1. Точність:
 • Звичайна
 • Підвищена
 • Висока

Якщо прокат замовляється для створення відповідального об’єкта, то найкраще придбати швелер високої точності. Це може бути споруда кранового обладнання, зведення мостового переходу через річку тощо.

Особливості прокату

Швелер використовується в якості посилення конструкційних вузлів. Наприклад, щоб запобігти передчасному руйнуванню віконного отвору, по його периметру встановлюється швелер.

Якщо об’єкт планується експлуатувати під відкритим небом або якщо він піддається впливу підвищеної вологи, то наполегливо рекомендується використовувати нержавіючий швелер, сталь 09Г2С. Даний прокат створюється з низьколегованої сталі. Він має досить демократичну ціну і володіє неймовірно високою стійкістю до дії корозії, а також слабо сприйнятливий до хімічно агресивних середовищ.

Прокат з 09Г2С часто використовується при створенні конструкцій, які експлуатуються в умовах підвищеного тиску, ударних навантажень і високих температур (від -70 до + 425 ° С).

Де купити швелер з нержавіючої сталі?

Компанія «МИР» пропонує найширшу номенклатуру металопрокату. У нашому асортименті можна знайти рівнополичний і нерівнополичний швелер, із нержавіючої та вуглецевої конструкційної сталі.

Крім самого прокату ми пропонуємо послуги з порізки у розмір та доставки продукції. Зверніть увагу, при замовленні металопрокату від 10 (т), порізка та доставка по Дніпропетровську здійснюється безкоштовно.

Чекаємо на Вас!

Переваги роботи з нами

Прямі контракти

із заводами

виробниками

Широкий

асортимент

металопродукції

Згуртована команда

фахівців

високого рівня

Продукт відповідає

найвищим стандартам

якості